Laseroterapia

LASER ND:YAG

LASERSCOPE ND: YAG jest uważany za najlepszy do zamykania różnorodnych naczynek na twarzy i ciele. Laser neodymowo-yagowy o długości fali 532/1064 NM.

Jest to najgłębiej penetrujący promień lasera dostępny na rynku, dzięki temu może niszczyć naczynia głęboko schowane pod skórą (czerwone, niebieskie) oraz trudne do osiągnięcia mieszki włosowe. Głęboka penetracja lasera ND:YAG efektywnie koaguluje głębokie struktury naczyniowe. Niska absorpcja fali ND:YAG przez skórę pozwala prowadzić zabieg przy różnych fototypach skóry i zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Depilacja
laserowa

LIGHSheer – Laser LIGHTSheer amerykańskaiej firmy Coherent-Lumenis jest jednym z najwocześniejszych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia.

Firma istnieje od 1966 r. i jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowanie w medycynie i kosmetologii. Od wielu lat laser ten jest referencyjnym urządzeniem do usuwania niepożądanego owłosienia w Stanach Zjednoczonych oraz krajach Eutopy. Laser LIGHT SHEER z opatentowanym szafirowym manipulatorem należy do urządzeń wyróżniających się najwyższą skutecznością działania przy zapewnieniu najwyższego komfortu zabiegu. Szafir, z którego wykonana jest końcówka rączki lasera LIGHTSHEER-CHIITIP, jest idealnym materiałem do wykonania końcówki chłodzącej, będącym znakomitym przewodnikiem ciepła i przewodzącym światlo.


Laser
Frakcyjny
CO2

Technologia lasera frakcyjnego CO2 jest najnowszą i najbardziej skoncentrowaną technologią od dwóch lat w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Jest to rodzaj najmniej inwazyjnego zabiegu chirurgicznego, pomiędzy zabiegami inwazyjnymi oraz nieinwazyjnymi. Technologia ta jest znana jako teoria frakcyjnej fototermolizy, która została opublikowana w 2004 roku przez dr Rox Anderson, jednego z laserowych ekspertów medycznych na Uniwersytecie w Harwardzie. Została natychmiast zatwierdzona i stosowana przez specjalistów z całego świata. Frakcyjna teoria fototermolizy jest rozszerzeniem tradycyjnej teorii selektywnej fototermolizy. Zastosowanie: -usuwanie blizn potrądzikowych -usuwanie przebarwień -blizny porażeniowe, blizny pooperacyjne, pourazowe -usuwanie zmarszczek, odmładzanie skóry, napięcie skóry, resurfacing -usuwanie brodawek, ziarniaków, naczyniaków, włókniaków, rozstępów -leczenie oznak po nadmiernym wystawianiu na słońce

IPL
(INTENSE PULSED LIGHT)

IPL to urządzenie, które emituje intensywne źródło światła. Różne długości fal z zakresu 400-1200 NM pozwalają na wielo kierunkowe rozwiązywanie problemów skórnych. Umożliwia to głowica, w której można zmienić filtry otrzymując potrzebny zakres długości fal do konkretnego zabiegu.

IPL służy do: - usuwania rumienia (działanie na hemoglobinę zawartą we krwi-najskuteczniejsza metoda na ten problem skóry!) -usuwanie przebarwień (działanie na melaninę) -redukcji trądziku aktywnego (działanie na bakterie p.acnes wywołujące trądzik) -fotoodmładzanie (działanie w jednym zabiegu na skutki promieniowania UV-rumień, rozszerzone naczynia krwionośne, przebarwienia)