Manicure, Pedicure

Manicure tradycyjny

Podczas wykonywania manicuru klasycznego  usuwamy naskórek nachodzący na płytkę paznokcia. Wykorzystujemy wówczas pilniki, cążki do  wycinania naskórka, łopatke do podważania naskórka. Kolor paznokci można wybrać z szerokiej gamy kolorystycznej lakierów firmy OPI.  Wszystkie użyte podczas zabiegu narzędzia w naszym są sterylizowane w najwyższej klasie sterylizatorze ciśnieniowym. Nie musicie się obawiać o zdrowie. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa. Jakie są przeciwwskazania do wykonania manicure klasycznego? Nie wykonujemy manicuru klasycznego gdy na Twoich dłoniach są:
 • stany ropne
 • stany infekcyjne
 • stany alergiczne
 • grzybice
 • drożdżyca

Manicure japoński

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Zabieg manicure japoński wykonywany w naszym gabinecie polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona. Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Zabieg trwa ok. 30 minut

Manicure hybrydowy

Manicure Hybrydowy jest to najczęściej wykonywany manicure w naszym gabinecie kosmetycznym. Podczas wykonywania manicure hybrydowego nakładamy cienką warstwą specjalny  lakier. Następnie lakier ten utwardzany jest w świetle UV, LED. Paznokcie lśnią bardziej w porównaniu do zwykłego manicure. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie (nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych). Pracujemy na lakierach hybrydowych marki Semilac.

Pedicure Hybrydowy

Pedicure hybrydowy to jeden z podstawowych, najczęściej wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych. Higiena i czystość przestrzegane w naszym salonie kosmetycznym  podczas wykonywania zabiegu zapewniają klientom komfort i bezpieczeństwo. Pedicure wykonany przez nas frezarką spowolni wzrost naskórka ,dzięki czemu będą mogli Państwo dłużej cieszyć się gładką skórą stóp. Pedicure specjalistyczny odbywa się z zastosowaniem  najwyższej jakości, zawsze sterylnych frezów ścierających oraz specjalistycznych preparatów.   Pedicure polecamy w celu usunięcia:
 • modzeli
 • nadgniotków
 • nadmiaru zrogowaciałego naskórka
 • zmniejszenia lub usunięcia problemu związanego z pękaniem skóry z okolicy pięt

Pedicure leczniczy (wrastające paznokcie, odciski)

Pedicure leczniczy jest profesjonalnym zabiegiem pielęgnacyjnym działającym leczniczo oraz profilaktycznie. Ten typ pedicure łączy w sobie zabiegi zarówno upiększające stopy i paznokcie, jak i poprawiające ich kondycję. Jest to kompleksowa usługa stosowana do leczenia dolegliwości związanych z odciskami, nagniotkami, modzelami oraz wrastającymi paznokciami. W skład zabiegu wchodzi również rekonstrukcja uszkodzonych paznokci oraz pomoc w leczeniu popękanej skóry pięt. Niezwykłą zaletą pedicure leczniczego, jest to, że mogą z niego korzystać osoby chorujące na cukrzycę.

SYSTEM IBX

IBX System to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści, to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie! Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka, zamiast – jak pozostałe zabiegi na rynku, pozostawać na jej wierzchu. Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, utwardzamy w świetle UV. To takie proste! IBX, to nowy rodzaj zabiegu w Salonach – oferuje profesjonalną pomoc słabym i zniszczonym paznokciom. ZASTOSOWANIE: pod stylizacje żelową i jako zabieg pomagający rosnąć naturalnym paznokciom:
 • Tworzy powłokę ochronną na płytce.
 • Redukuje lub całkowicie usuwa „biała plamki” na płytce, które mają tendencję do tworzenia się pod stylizacjami
 • IBX Repair używany jest do „naprawy” poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu. IBX Repair stosowany jest do obszarów objętych uszkodzeniem, w szczególności do bruzd, pęknięć, rozdwajających się i łuszczących końcówek płytki.
 • Działa jak taśma dwustronna, spajając uszkodzone obszary
 • IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost
 • Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznokcie są gładkie i lśniące.
 • Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci
 • IBX, to penetrujący środek wzmacniający, który łączy ze sobą górne warstwy płytki paznokcia, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją żelową.
 • Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze!
 • Wzmacnia płytkę spajając jej górne warstwy, zapewniając jej siłę i ochron